Youtube, czyli coś się popsuło.

Coś się popsuło – gdyby ktoś mnie teraz zapytał co sądzę o aktualnym Polskim youtube, to właśnie taką odpowiedź by usłyszał.
Kiedyś na youtube królowały kloce z gry Minecraft, nie było spin. Minecraft z czasem zaczął odchodzić w zapomnienie i nagrywali go tylko mali twórcy. W pewnym momencie – strona główna youtube nie była już zasyfiona sześcianami. Na miejsce MC wszedł CS:GO. Co prawda nie na taką miarę, ale jednak. No i spoko. Tylko, że wraz z zniknięciem MC zaczęły się z youtube dziać dziwne rzeczy, co prawda baaaaardzo powoli, ale jednak. W pewnym momencie Youtube stał się też miejscem na streamy. Wtedy właśnie wszystko się zaczęło. Dzięki streamom na yt można było się łatwiej wybić dzięki jakże świetnym rajdom. Kiedy się okazało, że rajdy nie dają wcale tak dużo subskrybcji rozpoczęła się era „patoly”. Youtube stał się wielkim syfem przez jakieś gówniane streamy i shoty z nich.

Rafonix był i jest typkiem, którego nie za bardzo oglądałem. Moim zdaniem jest to jeden z tych syfów, którzy „zepsuli” polskiego Youtube’a. Jednak ostatnio odrypał się taki bałagan, że aż zgodziłem się z Rafonixem. Na streamie mówił on, że gdyby nie pieniądze to wielu twórców by nawet nie nagrywało. JAK NAJBARDZIEJ SIĘ ZGADZAM, ale ale ale – możecie się przyczepić, że przecież jak coś reklamuje to nic złego, no fakt, fakt. Niestety jednak zarabianie to teraz nie tyle co reklamowanie jakiś produktów tylko odpalenie streama, odwalenie czegoś naprawdę głupiego po czym wypłacenie hajsu z donate. Tzn. zarabianie na głupocie.

Teraz trochę o Isamu – gościu niby nie leci na hajs itd. ale w internecie można znaleźć pewne nagranie w którym nasz jakże prze świetny Isamu krzyczy na Nymfę (jego dziewczyna chyba), że za mało zarabia na youtube. Po czym zaczyna wyśmiewać ją, że już więcej zarabia Madzia, która nagrywa Minecrafta. Ogólnie nagranie to pokazało jaki to youtube jest zjebany. Osobiście myślałem, że Isamu jest w miarę ogarnięty. Okazuje się jednak, że każdy ma coś na sumieniu. Mam tylko nadzieję, że Rojo się nie wpierdzielił w żadne bagno, bo akurat jego uważam za najbardziej ogarniętą osobę z Polskiego Youtube
Nagranie z Isamu: https://soundcloud.com/user-66078131/isamu-karci-nymfe-za-to-ze-jej-kanal-zarabia-za-malo-pieniedzy

Choć naprawdę dobrze wiem, że youtube spartolił się już jakiś czas temu to teraz jest naprawdę lipnie. Ehhh.

Jest tylko jeden komentarz Odpowiedz na niego!

  1. P /

    Na YouTube jest taka funkcja, że niektórych można po prostu nie oglądać. Polecam.

Odpowiedź